Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema!
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Wandelen | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox Kinderspeelruimte | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! Rio de Janeiro ligt op afstand van 9 km van het treinstation Estação D Pedro II Central en op 5 minuten lopen van het Peter Pan Park. Gasten kunnen profiteren van wandelen om hun fitnessdoelen te verbeteren.
Dit 20 m² grote appartement is te vinden in de Zona Sul wijk van Rio de Janeiro, op 10-minuten rijden van de Botanische Tuin van Rio de Janeiro. Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! ligt op circa 300 meter verwijderd van het metrostation Ipanema-General Osório en op afstand van 4 km van het Praia Vermelha (Rio de Janeiro). Vanaf dit appartement rijdt u in 15 minuten naar Christus de Verlosser.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.
Bij Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Deze 1-badkamer accommodatie is te bereiken in de nabijheid van BRS 1 Sa Ferreira bushalte. Deze accommodatie biedt een eigen balkon.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Privéstrand
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa-lounge
- Wandelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! te boeken?
De prijs van het boeken van Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! is $160. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema!?
Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! heeft parkeerplaatsen. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! gesitueerd?
Santos Dumont luchthaven en Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema!?
Studio Sofisticado A 600M Da Praia De Ipanema! is gunstig gelegen bij een bushalte, BRS 1 Sa Ferreira, op 5 minuten te voet ervandaan. Bovendien ligt Ipanema-General Osorio op 10 minuten lopen. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 20 vierkante meter.